Neturi nemalonaus „geležies“ poskonio būdingo skystos formos geležies pagrindu pagamintiems preparatams.
Kaip saugus vartoti, rekomenduojamas nėščioms ir žindančioms moterims, paaugliams bei senyvo amžiaus žmonėms.
Ypač biologiškai prieinamas ir gerai toleruojamas.
Geležies stoka - vienas dažniausių mitybos sutrikimų pasaulyje, nes dėl skirtingų priežasčių yra paplitęs tarp įvairaus amžiaus, lyties, socialinės, ekonominės klasės žmonių. Tylus ir klastingas procesas paprastai pastebimas ne iš karto. Kai hemoglobinas nukrinta žemiau normos, organizmui jau būna padaryta nemaža žala.
Geležies trūkumas organizme prilyginamas deguonies trūkumui, todėl žmogus, kurio audiniai „badauja“, jaučia didžiulį nuolatinį nuovargį, chronišką silpnumą. Organizmas bando prisitaikyti prie deguonies stygiaus, todėl širdis plaka greičiau, pasireiškia dusulys. Apie geležies stygių gali byloti ir vis „kimbančios“ įvairios infekcijos, galvos svaigimas, išbalusi oda, trupantys, netvirti nagai, slenkantys plaukai.
! Atsatyti geležies kiekį organizme nėra taip paprasta, kaip atrodo. Vartojant geležies preparatus reikia atminti, kad kraujo rodikliams pasiekus normą, geležį papildomai dar reikia vartoti iki 4 mėnesių.
„Iron Folic Acid“ pasižymi ne tik sudėtimi, kuri papildo organizmą kraujodarai svarbiais elementais, bet ir unikalia prailginto atsipalaidavimo technologija, kai medžiagos atsipalaiduoja tolygiai ir ten kur reikia. Ši patentuota formulė, užtikrina aukštą produkto atitikties lygį ir maksimaliai teigiamą organizmo fiziologinį atsaką.
Geležies bisglicinatas - chelatinė geležies forma, kurioje geležies jonas yra tvirtai „apvilktas“ aminorūgšties glicino molekulėmis. Organizmas linkęs sunkiai pasisavinti geležį, o chelatinimo proceso dėka, mineralų biologinis prieinamumas išauga net iki 300%. Be to, kuo daugiau medžiagos patenka į kraujotaką - tuo mažiau nepageidaujamo poveikio virškinamajam traktui (sudirginimo, pilvo pūtimo, vidurių užkietėjimo). Lengvai toleruojamas organizmo, geležies bisglicinatas vadinamas „švelnia geležimi“.
Folio rūgštis kartu su Vitaminu B12 reikalinga raudonųjų kraujo kūnelių brendimui kaulų čiulpuose. Dėl jų stokos sutrinka normalus ląstelių dalijamasis, audinių ir organų augimas bei vystymasis.
Folio rūgštis - kofermentas, vitaminas B9, priklausantis vandenyje tirpių vitaminų grupei, būtinas kraujo forminių elementų atsinaujinimui ir funkcionavimui, stiprina geležies veiksmingumą.
Vitaminas B12 dalyvauja folio rūgšties apykaitoje (nuo jo priklauso pastarosios veiksmingumas), padeda pasisavinti geležį. Pritrūkus šio vitamino eritrocitai tampa labai dideli, greitai suyra, todėl negali atlikti deguonies pernešimo funkcijos. B12 lemia nervų sistemos ir virškinamojo trakto būklę. Šio vitamino stoka gali sukelti psichinius sutrikimus, pažeisti daugelį organų.