JUTAVIT AKIŲ LAŠAI SU MEDETKŲ + HAMAMELIO EKSTRAKTAIS, 10 ML

Prekės kodas: 63255698

Turimas kiekis: 1

€980 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Vengrija
Gamintojas: JuvaPharma, Vengrija
Pristatymo informacija
Prekių pristatymas per 2-5 d.d.
Savybės
Kiekis 10 ml.
Paskirtis Lašai akims

Akių lašai sausoms, sudirgusioms, pavargusioms akims su medetkų ir hamamelio ekstraktais. Raminantis efektas sudirgintoms, niežinčioms akims. Ilgai trunkantis simptomų, susijusių su sudirginimu, tokių kaip šienligė, oro užterštumas, oro kondicionavimas, dūmai ir ryškios šviesos, palengvinimas. Sudėtyje esantys medetkų ir hamamelio ekstraktai padeda atkurti fiziologines akių paviršiaus ir ašarų išsiskyrimo sistemos funkcijas.

Vartojimo instrukcija: gerai nusiplaukite rankas. Sukdami prieš laikrodžio rodyklę nuimkite dangtelį. Įlašinkite po du lašus į kiekvieną akį 2–3 kartus per parą. Galima naudoti neišsiėmus kontaktinių lešių.

Atsargumo priemonės ir įspėjimai: nevartoti, jei pakuotė yra pažeista. Nevartoti, jei esate jautrūs kuriai nors sudėtinei medžiagai. Nenuryti. Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima. Nevartoti pasibaigus galiojimo datai, nurodytai ant pakuotės. Neliesti akies su lašintuvo galiuku. Atidarius buteliuką produktas galioja 90 dienų.

Laikymo sąlygos: laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje, nuo +5°C iki +30°C temperatūroje.

Talpa: 10 ml

Sudėtis: vaistinių medetkų ekstraktas (Calendula Officinalis), izotoninis buferinis tirpalas pH 7,2, hamamelių ekstraktas (Hamamelis Officinalis), dinatrio edetatas 0,12 %, poliheksametileno biguanidas 0,0001 %.

Partijos Nr. / Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyti
Skambinti