Purškalas nuo uodų SAFLORA, 50 ml

Naujiena

Prekės kodas: 85544

Turimas kiekis: 15

Natūralios sudėties purškalas suteiks iki 4 val. apsaugą nuo uodų. Saugus naminiams gyvūnams.

 

€690 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva
Pristatymo informacija
Prekių pristatymas per 3-7 d.d.
Savybės
Kiekis 50 ml.

Pirmieji repelentai eterinių aliejų pagrindu buvo patentuoti dar XX amžiaus pradžioje. Tačiau efektyvių ir saugių atbaidančių vabzdžius medžiagų paieška tęsiasi iki dabar. Tarp jų atsiranda nemažai eterinių aliejų, kas nenustebina, nes tai augalų gamtos apsauga nuo gyvūnų, sumažinanti riziką būti suvalgytu. Bet ne visi eteriniai aliejai efektyviai veikia nuo uodų, kartais jų mišiniai veikia efektyviau, kas dar vadinama sinergetiniais mišiniais. Būtent toks aliejų mišinys naudojamas mūsų Purškale nuo uodų, kurio efektyvumas pagrįstas tyrimais ir atbaido iki 92% uodų esant vos 0,28 mg/cm2 kiekiui (o viename purškalo paspaudime yra 80 mg).

Įprastai eteriniai aliejai išgaruoja per 10-15 minučių ir jų poveikis mažėja. Mes naudojame natūralų vaniliną, turintį ne tik stiprų kvapą fiksuojantį poveikį, bet ir sumažinantį uodų receptorių jautrumą. Tyrimuose vanilinas prailgino eterinių aliejų repelento savybę iki 4-6 valandų, dėl ko jų efektyvumą galima palyginti net su dauguma sintetinių repelentų.

Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų. Sudėtyje nėra DEET ir sintetinių medžiagų, kurie gali būti toksiški žmogui ir naminiams gyvūnams.

Kaip naudotis?
Purkšti ant drabužių ir atvirų kūno vietų. Saugotis, kad nepatektų į akis. Kartoti pagal poreikį. Ant odos nenaudoti esant individualiam eterinių aliejų netoleravimui.

Ingredients (Sudėtis): isopropyl alcohol, aqua, cymbopogon winterianus oil (citrinžolių aliejus)*, syzygium aromaticum oil (gvazdikų aliejus)*, lavandula angustifolia oil (levandų aliejus)*, vanillin (vanilinas), tocopherol (vitaminas E)*.

* ekologiški ingredientai

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Turite klausimų? Konsultuojame ir užsakymus priimame: info@alevisko.lt arba 8 685 02276 ..
€500
679
Turite klausimų? Konsultuojame ir užsakymus priimame: info@alevisko.lt arba 8 685 02276   ..
€480
680
Rašyti
Skambinti