CARTILAGEN COLLAGEN jūrinio kolageno pagrindu

CARTILAGEN COLLAGEN jūrinio kolageno pagrindu
Publikuota 2023-05-06 Skaitė 161

10 buteliukų po 50 ml

Po 1 buteliuką per dieną

Pasaulio sveikatos organizacija ir įvairių šalių specialistai ragina atkreipti dėmesį į uždegimines bei degeneracines sąnarių ir kaulų ligas, pasižyminčias itin aukštu sergamumo bei neįgalumo lygiu. Pagal paplitimą judamojo aparato ligos yra trečioje vietoje tarp visų ligų ir yra dažniausia ilgalaikio skausmo bei fizinės negalios priežastis.

Sąnarys - tai paslanki kaulus jungiantis jungtis, linkusi susidėvėti. 

Degeneracija - sėlinantis procesas. Sąnarys susidėvi ne per vieną dieną. Kremzlė mažėja lėtai ir nepastebimai. Nuo 35 metų kas antram jau pasireiškia pirmieji susidėvėjimo požymiai. Dažnai dar be simptomų. Kai pajuntami pirmieji skausmai, sąnario degeneracija jau gali būti toli pažengusi. Laiku susigriebus, galima pristabdyti procesą bei atitolinti varginančias pasekmes. 

Kolagenas - pagrindinis sąnario kremzlės komponentas, kuris sukuria itin plonų skaidulų tinklą, skatina kremzlės ląsteles gaminti naują kolageną, gerina sąnarinio tepalo išsiskyrimą. 

Atsižvelgiant į problemos aktualumą bei jos globalumą buvo suformuotas CARTILAGEN COLLAGEN 

Preparato gamyboje panaudotas būtent Jūrinis kolagenas, kuris savo sudėtimi labai artimas žmogaus organizme besigaminančiam kolagenui, todėl yra maksimaliai įsisavinamas, gerai toleruojamas virškinamojo trakto, prie jo nepriprantama ir efektyvumas išlieka stabiliai aukštas viso vartojimo metu.

Taisyklingam kolageno gamybos mechanizmui ir jo atsargų išsaugojimui būtinos įsisavinimą gerinančios papildomos medžiagos, o sudėliotos pagal sinergijos principus, jos net iki 20 kartų gerina viena kitos biologinį aktyvumą.

  • Gliukozaminas aktyvina kolageno ir sąnario kremzlinio audinio komponentų sintezę. Tai universalus visų sąnarių tepalų ir audinių amortizatorių statybinis baltymas, kuris padidina sąnario kapsulės pralaidumą, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, slopina susinaikinimo procesus.
  • Natūralus Vitaminas C, išgautas iš Kraštuotųjų Malpigijų (acerola) vaisių ne tik skatina bei palaiko kolageno gamybą. bet ir vaidina itin svarbų vaidmenį jo brendimo metu.
  • Retai sudėčių lentelėse sutinkamas Varis - iš tiesų labai svarbus kolageno komponentas. Jis dalyvauja kuriant tinklelį iš elastino ir kolageno skaidulų. Nuo šio tinklelio būklės priklauso audinių tamprumas ir tvirtumas. 
  • Vitaminų (E, B2, B3, B7, D3) ir mineralinių druskų derinys, kuris padeda pagerinti jungiamąjį audinį ir užtikrinti ląstelių apsaugą nuo oksidacinio streso, padeda tašką geriausio produkto paieškose.

Eilė tyrimų patvirtino, jog reguliarus CARTILAGEN COLLAGEN naudojimas iki minimumo sumažina diskomfortą, padeda slopinti uždegiminius procesus ir susigrąžinti mobilumą. 

  • Lactose Free
  • Gluten Free
Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2020-05-20
Kolagenas – tai vienas gausiausių žinduoliuose esančių baltymų. Kolagenas atsakingas už kelias itin ...
2023-05-06
Jutavit Arklių balzamas COLD Šalčiu gydė jau senovės graikai ir romėnai. Šiuolaikinis medicinos m...
2023-05-21
Senior 50+ buteliukuose yra platus veikliųjų medžiagų spektras specialiai sukurtas apsaugoti ir sust...
Susijusios prekės
Kolageno peptidai miltelių pavidalu su hidrolizuotu jūrinės kilmės kolagenu, hialurono rūgštimi, vit..
€1850
686
Maisto papildas vaisių skonio su saldikliu. Jūrinio kolageno pagrindu. Sąnariams Kremzlėms ..
€2150
689
MSM + Gliukozaminas iš krabų kiautų 1000 mg + Chondroitinas 400 mg + Hidrolizuotas kolagenas 10 mg P..
€2450
889
Hidrolizuotas kolagenas, hialurono rūgštis, biotinas, organinis cinkas, vitaminas B2, C. Mai..
€1890
771
Jūrinis kolagenas su hialurono rūgštimi ir vitaminu C ..
€1780
786
Naujienlaiškio prenumerata
Rašyti
Skambinti